پولیک
- معرفی اپلیکیشن

پولیک

این بار سراغ اپلیکیشن پولیک رفته ایم. برای آشنایی و دانلود اپلیکیشن پولیک باما همراه باشید. این روزها با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از افراد سعی دارند نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف نمایند و در این بازه ی زمانی نیز اپلیکیشن های متفاوتی بر روی گوشی های هوشمند آغاز به کار کردند که بتوانند نیازهای دنیای امروز را برطرف نمایند. در واقع اپلیکیشن پولیک (Poulik) نیز یکی از این اپلیکیشن هاست که کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن پولیک کسب درآمد اینترنتی داشته باشند و در واقع بستری است برای فروش و بازاریابی بسته های متفاوت بیمه ای، تبلیغات و کالا. درواقع پولیک نام یک استارت آپ می باشد که از طریق یک اپلیکیشن(اپلیکیشن پولیک) در زمینه ی کسب و کارهای اینترنتی فعالیت می نماید. در اصل این اپلیکیشن با بهره مندی از اشتراک محتوا و ارائه ی خدمات مختلف برای اولین بار است که در ایران طراحی و پیاده سازی شده است.

نظر کاربران درباره اپلیکیشن پولیک

کاربری بنام محمد درباره پولیک  اینطور گفته که:

به نظر من نباید این چیز هارو به کاربران میگفتید چونکه باعث میشه که مردمی که تازه با اینترنت اشنایی پیدا کردن دوباره باعث بشه اینترنت رو یه فضای ناامن تر از قبل بدونن

وکسب و کار اینترنتی در ایران کمتر بشه

حالا پولیک هم این کار رو کرده و تو بهتره نگران تبلیغات گوگل یااین که گوگل برشکسته بشه نباش
گوگل خودش بهتر تو میفهمه که چکار کنه
واین که با دیدن تبلیغات کسب درامد حرام حساب میشود گناهش به گردن خودشان است

در مورد اینکه پول روبه حساب میریزن فعلا هیچ خبر خاضی ندارم ولی فکر نمیکنم که در مورد ریختن پول به حساب کلاهبرداری کنن

وسلام علیکم و رحمته الله برکاته

 

مرتضی هم پولیک رو خریده و گفته:

سلام
اپلیکیشن پولیک را من نصب کردم وازصبح تا عصر حتی پول اینترنت مصرفی کار با این اپلیکیشن را در نیاوردم این یک کلاهبردار بزرگ است لطفاً جهت جلوگیری از این کلاهبرداری ودزدی ناجوانمردانه این مطلب مرا انتشار دهید ممنونم.

 

نظر سیاوش درباره اپلیکیشن پولیک:

فکر کن با تبلیغات جم هزار نفر این اپ کلاهبردار پولیک رو نصب کرده باشن و پول داده باشن در نتیجه حدودا چهارصد میلیون تومان به سازنده اپ پول دادن، حالا تصور کن این هزار نفر بشن ده هزار نفر، عایدی این اپ از این کلاهبرداری میشه چهار میلیارد تومان، حالا این وسط چند میلیون هم پورسانت میده که بهش نگن کلاهبردار. توی مقیاس بزرگتر ببین چه پولی به جیب زده.

هموطنان عزیز من جون هر کی دوست دارید گول این کلاهبرداری رو نخورید.

این هم یک نظره دیگه…

لینک دانلود اپلیکیشن پولیک :

دانلود پولیک نسخه اندروید Android

دانلود پولیک نسخه IOS اپل از سایت پولیک

1 دیدگاه در “پولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.