- معرفی اپلیکیشن

اپلیکیشن زیبنا

میخوایم یک اپلیکیشنی رو معرفی کنیم که علاوه بر معرفی، یک روشنگری یک موضوع هم هست و وظیفه دونستیم این موضوع  رو باهاتون به اشتراک بگذاریم.

اینبار رفتیم سراغ اپلیکیشن زیبنا، اپلیکیشنی که این روزها به شدت در حال تبلیغات در کانالهای ماهواره ایست که البته از نام بردن اسم شبکه معذوریم چرا که احتمال داره این شبکه در جریان پشت پرده اپلیکیشن زیبنا و صاحبین زیبنا نباشد.

اپلیکیشن زیبنا چیست؟

اپ زیبنا در اصل یک فروشگاه مجازی هست که از طریق اون کالاهای آرایشی و بهداشتی به شکل آنلاین به کاربران معرفی و بفروش میرسد.

حالا چرا ما به اپلیکیشن زیبنا نقد داریم و به شدت مخالفیم و وظیفه میدونیم که برنامه زیبنارو فاش کنیم. قبل از افشای پشت پرده صاحبان اپلیکیشن زیبنا باید بدونید که نه خصومت شخصی با اونها داریم و نه قصد ضربه زدن به این کسب و کار داریم و گواه این نیت ما با سر زدن به مطالب این وب سایت گواه این ماجراست چرا که ما در وب سایت آتی تک استارتاپ ها و اپلیکیشن های روز ایران رو معرفی کرده و تمام تلاشمون رو برای تقویت و حمایت از توسعه دهندگان و موسسان استارت آپ ها که جوانانی مثل خود ما هستند و واقعا در این وضعیت بحرانی اقتصاد با امید و آرزو در این مسیر گان برداشتند و وظیفه ماست که با هر ابزاری که در دست داریم حمایت کنیم.

صحبت رو کم میکنیم و به سراغ اپلیکیشن زیبنا میریم

اپلیکیشن زیبنا هیچ مجوزی ندارد

همانطور که واقف هستید لوازم آرایشی و بهداشتی از حساسیت خاصی برخوردار است و چون بحث سلامت پوست و خطرات آن مطرح است می بایست احتیاط کافی را در نظر داشت به همین جهت فروشگاه های اینترنتی لوازم آرایش می بایست علاوه بر داشتن مجوز نماد اعتماد الکترونیک برای وب سایت یا همان فروشگاه اینترنتی، مجوز مربوطه از وزارت بهداشت نیز داشته باشند. در این باره معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرده است که دستورالعمل فروش اینترنتی محصولات از سال ۹۳ ابلاغ و بر اساس این دستورالعمل فروش هرگونه فرآورده های آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز در فروشگاه های اینترنتی، تخلف و غیر قانونی است.

دکتر اخگری تصریح کرد: متاسفانه برخی از فروشگاه های اینترنتی اقدام به تبلیغات گسترده اغواگرانه ای در خصوص فروش محصولات غیرمجاز در فضای مجازی نموده که این شرکت ها صرفا سفارش دهنده بوده و نه تولید کننده و تولیدات کارخانه ها را با نام و نشان خود عرضه می‌کنند و سازمان غذا و دارو نیز مجوزی برای تولید یا توزیع به این شرکت ها نداده است.

بر این اساس هیچگونه مسولیتی بر گردن ارگان یا سازمانی برای کسانی که از این وب سایتها یا اپلیکیشنهایی مثل اپلیکیشن زیبنا خرید انجام میدهند نیست و ضرر و زیان مالی و جانی وارده به عهده خریدارانی است که بدون توجه به داشتن مجوز و اعتبار از این افراد خرید میکنند.

اپلیکیشن زیبنا در مقایسه با سایر فروشگاه اینترنتی لوازم آرایش به مراتب پر خطر تر و ریسک آن تقریبا ۱۰۰ درصد می باشد هم از نظر قلبی بودن محصولات زیبنا و هم از نظر عدم تضمین دریافت کالای خریداری شده و قیمت بالای آنها، شاید تعجب کنید که از قیمت بالای اپلیکیشن زیبنا گفتیم ولی این را به شما ثابت خواهیم کرد. با آتی تک همراه باشید.

خطر جدی عدم اصالت کالاهای اپلیکیشن زیبنا

لوازم آرایش اورجینال با برندهای معروفی همچون برژوا، فلورمار، vov و برندهای مختلفی که نام آشنا هستند قیمت مشخصی دارند که در صورت اختلاف قیمت و تلرانس قیمتی فروشگاه های مختلف حدود ۵ الی ۱۰ درصد می باشد یعنی ممکن است شما یک رژلب بورژوا را با قیمت ۸۹ هزارتومان از یک داروخانه یا فروشگاه معتبر لوازم آرایش خریداری کنید و در فروشگاه یا داروخانه ای دیگر آنرا به قیمت ۸۱ هزارتومان عرضه شود و این هم طبیعیست و خیلی جای تعجب ندارد. حالا تصور کنید شما به فروشگاهی مراجعه کنید که ۸۹هزار تومان را به شما ۴۸ هزار تومان عرضه کند حالا شما پاسخ دهید که آیا از نظر شما این کالای برند که در همه فروشگاهها موجود است واقعا اورجینال است یا تقلبیست؟ قطعا جوابتان مشخص است که خیر تقلبی و فیک است.

جالب است که در تبلیغات ماهواره ای اپلیکیشن زیبنا نمونه ای از ارزان فروشی در این اپلیکیشن را مثال میزند و این نمونه مربوط به رژلب بورژوا است که قیمت آن نزدیک به نصف قیمت این برند در بازار است.

نمونه های دیگر این اختلاف قیمت در اپلیکیشن زیبنا زیاد بوده که با دانلود اپلیکیشن زیبنا و نصب آن میتوانید شاهد این اختلاف قیمت در زیبنا نسبت به بازار باشید.

گرانفروشی در اپلیکیشن زیبنا

جالب است بدانید با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید قیمت های لوازم آرایشی فیک را در سایتهای مختلف مقایسه کنید. در اورجینال نبودن محصولات اپلیکیشن زیبنا شکی نداریم پس با در نظر گرفتن فیک بودن کالاها در اپ زیبنا، با یک مقایسه میان سایت های فروش لوازم آرایش فیک شاهد گران بودن لوازم آرایش زیبنا خواهید بود چرا که این کالاهای تقلبی یا تاریخ گذشته را به نام اورجینال به فروش می رسانند و برخی افراد نا آگاه این تصور را دارند که از اپلیکیشن زیبنا واقعا ۵۰ درصد زیر قیمت بازار خرید میکنند ولی غافل از اینکه کالای تقلبی میخرند و به سلامتی خود صدمه جدی وارد میکنند و بعدها مجبور به هزینه های هنگفت برای درمان پوست خود باید پرداخت نمایند.

اپلیکیشن زیبنا و سایت زیبنا نماد اعتماد ندارد

با توجه به گذشت زمان لازم برای فرهنگ سازی در خرید از فروشگاههای اینترنتی و استفاده از امکانات فضای مجازی قطعا با نماد اعتماد الکترونیک آشنا هستید یا حداقل نام آنرا شنیدید. یک فروشگاه اینترنتی برای گرفتن درگاه پرداخت آنلاین از بانک مربوطه ابتدا باید مجوزی به نام نماد اعتماد الکترونیک را دریافت نمایند تا اعتبار وب سایت فروشگاهی بررسی شده و آدرس و نام و نشان صاحبان فروشگاه ثبت شود. در صورت نداشتن نماد اعتماد، هیچ ارگان زیربطی معتبر بودن آنرا تایید نکرده و آن سایت را نا امن میدانند لذا هیچگونه مسولیتی هم برای خریداران و شکایت آنها را نمیپذیرند.

برای چک کردن اینکه آیا اپلیکیشن زیبنا نماد اعتماد دارد یا خیر و اینکه آیا زیبنا امن بوده یا نا امن، کافیست سری به وب سایت زیبنا بزنید. وقتی وارد سایت زیبنا میشوید با یک صفحه بی محتوا روبرو می شوید که تنها یک لینک دانلود اپلیکیشن زیبنا برای اندروید و یک لینک دانلود اپلیکیشن زیبنا برای ios آیفون دارد. از منو و راهنما و صفحه دومی خبری نیست و حتی در سایت زیبنا نماد اعتماد را که پیدا نخواهید کرد حتی آدرس و تلفنی هم از زیبنا وجود ندارد و یا لینک تلگرام و شبکه ها۷۸ی اجتماعی وجود ندارد.

خیلی عجیب است که حتی یک آدرس اینستاگرام زیبنا و یا پشتیبانی تلگرامی زیبنا هم ساخته نشده و هیچگونه نمیتوان به این وضعیت اعتماد نمود. البته کار را راحت کردند که با مراجعه به سایت بتوانید خیلی راحت تصمیم بگیرید که صاحبان زیبنا را باور کنید یا خیر.

حالا شما بگویید آیا میتوان اعتماد کرد و اپلیکیشن زیبنا و مشابه آن قابل اعتماد و امن است یا خیر و برای ما در بخش نظرات پایین این صفحه بنویسید که آیا به نظرتان تضمینی هست که همان کالای فیک خریداری شده در اپلیکیشن زیبنا به دست شما برسد یاخیر و اگر پول شما را بگیرند و کالا را ندهند کجا میتوان مراجعه کرد؟ آیا وارد کردن اطلاعات کارت بانکی در این اپلیکیشن صحیح است و آیا با درگاه واسط بانکی که زیبنا تهیه کرده است میتوان خرید امن داشت؟ تجاربتان را با همه به اشتراک بگذارید عزیزان باید فرهنگسازی کرد و به سمت آگاهی و شفافیت فضای اینترنت قدم برداشت تا کسی نا آگاهانه متضرر نشود.

ممنونیم از اینکه وقت با ارزشتان را صرف مطالعه این مطلب کردید. سپاس

مطلب زیر را بخوانید ببینید از چه طریقی کسب درآمد میکنند:

فروش زندگی قلابی پیج اینستاگرام

17 thoughts on “اپلیکیشن زیبنا

 1. الان دیگه به فضای اینترنتی که هیچ به فروشگاه با نام و نشانشم نمیشه اعتماد کرد.
  میری جنس میخری میبینی تقلبیه ولی کسی زیر بار نمیره بخوا شکایت کنی باید بیکار باشی بری دنبالش آخرشم معلوم نیست چی میشه

 2. بدون مجوز چیز به این مهمی که با جون و سلامتی ادم بطور مستقیم در ارتباط هست واقعا جای تاسف داره ما خودمون میسازیم و بزرگ میکنیم این شرکت ها مثل زیبنا رو واقعا متاسفم برای خودم و ملت ایران
  کاش بشه یطوری این نقد رو پخش کرد همه بخونن ببشتر دقت کنن قبل از پول دادن به این افراد و باند های کلاهبردار

 3. بجای اینهمه فحش و بد بیراه که زیر پیج هنرمندا و فوتبالیستا میدن کاش میریختن اینجا این خبر رو جنجالی میکردن دستتون رو میبوسم که برای آگاهی مردم تلاش میکنید و آموزش و مقاله مینویسید خسته نباشید مرگ بر زیبنا

 4. من میخواستم هدیه بخرم آدرس محل کار دوست دخترم رو بدم ببرن بدن بهش ولی کف کردم اینارو خوندم میخواستم برم سایت زیبنا اپلیکیشن زیبنا رو بخرم به اینجا رسیدم

 5. هیچ گرونی ای بی علت نیست هیچ ارزونی ای هم بی علت نیست مشخصه از این مبلغ ها که موضوع همینطوریه که میگید منم اومدم جستجو کنم که به همین نتیجه هم رسیدم ممنون از راهنمایی شما

 6. تروخدا نخرید باید خرج دوا درمان بدید بعدن اصلا استفاده نکنید از اینا هرچقدر هم ارزون باشه پولشو بعدا دکتر باید بدید تازه اگه خوب بشید

 7. توی سایت پایدار یه فیلم نقد هم گذاشتن حتما باید ببینید هرکی قصد خرید داره اون خیلی منظقی و بی طرف توضیح داده میتونید تصمیم بگیرید ببینید حتما
  paydarnews.ir این سایت رو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.